Yazılar

Led Neon ve Neon Flex

Posted by can 26/11/2017 0 Yorumlar

FLEXİ LED 30 CM: 
Yüksek ışık yoğunluğuna sahip çok geniş açılı 3 led’de kesilebilir bağlantı aparatları ile kolay monte edilebilen, düşük gerilim ve enerji ile çalışan esnek PCB, şerit ve silikonlu ledler.


STRİP LED FLEXİ (SMD) 5 M :
Strip led flexi’ler 5m’lik şeritlerin üzerine dizilmiş SMD çip ledlerden oluşmaktadır. Çok geniş kullanım alanına sahiptirler. Tek renkli yada RGB olarak silikonlu ( su geçirmez ) ve silikonsuz olarak üretilmektedir. Yüksek ışık yoğunluğuna sahip çok geniş açılı 3 Led’de kesilebilir ve kolay monte edilebilen esnek “3M” arkası yapışkanlı düşük gerilim ve enerji ile çalışan şerit SMD LED.


STRİP LED FLEXİ RGB (SMD) 5 M :
Yüksek ışık yoğunluğuna sahip çok geniş açılı 3 led’de kesilebilir ve kolay monte edilebilen esnek “3M” arkası yapışkanlı düşük gerilim ve enerji ile çalışan şerit SMD led RGB ledler 16 milyon renk dönüşebilme özelliğinden dolayı kurulduğu ortamda daha homojen renk dağılımı sağlar. SMD olmasından ötürü tüm renkler tek led çipi üzerinde yer alır.


STRİP LED SİLİKONLU FLEXİ (SMD) 5 M :
Yüksek ışık yoğunluğuna sahip çok geniş açılı 3 led’de kesilebilir su geçirmez silikon kaplı ve kolay monte edilebilen esnek düşük gerilim ve enerji ile çalışan şerit SMD led.


STRİP LED SİLİKONLU FLEXİ RGB (SMD) 5 M :
Yüksek ışık yoğunluğuna sahip çok geniş açılı 3 led’de kesilebilir, su geçirmez silikon kaplı ve kolay monte edilebilen düşük gerilim ve enerji ile çalışan şerit SMD led RGB ledler 16 milyon renk dönüştürebilme özelliğinden dolayı kurulduğu ortamda daha homojen renk dağılımı sağlar. SMD olmasından ötürü tüm renkler tek led çipi üzerinde yer alır.